Перша допомога при підозрі на інсульт

Перша допомога при підозрі на інсульт

Коли виникає інсульт, зберігайте спокій.
Незалежно від того, де знаходиться постраждалий від інсульту, не рухайте його! Щоб запобігти повторному падінню, зафіксуйте положення хворого.
Найкраще мати вдома шприц для ін’єкцій, щоб допомогти при виникненні інсульту. Можна використати і швейні голки, попередньо потримавши їх над вогнем для стерилізації.
Голкою потрібно проколоти усі 10 пальців на руках постраждалого від інсульту.
Не шукайте акупунктурних точок на пальцях, колоти потрібно в 1 мм від нігтя так, щоб витікала кров. Якщо кров не витікає – стисніть пальці постраждалого своїми руками.
Коли всі 10 пальців кровоточать, почекайте, через кілька хвилин постраждалий від інсульту отямиться.
Якщо рот постраждалого від інсульту  викривився, потягніть його за вуха, доки останні не почервоніють. Тоді коліть кожну мочку вуха двічі голкою так, щоб з’явились 2 краплі крові на кожній мочці. За кілька хвилин хворий отямиться.
Почекайте поки постраждалий від інсульту повернеться до нормального стану і відправте його в лікарню, викликавши швидку допомогу.
Якщо постраждалий від інсульту після кровопускання може сам пересуватися – людину врятовано! 1-2 дні в лікарні і можна повертатися до повсякденного життя!
Якщо б постраждалий від інсульту був транспортований в машині поспіхом, це призвело б до того, що капіляри в мозку людини полопали. В такому випадку або постраждалий помирає, або залишається паралізованим до кінця життя.
Якщо ж вчасно скористатися методом кровопускання, постраждалий від інсульту може повернутись до 100% нормального життя.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *