Оксана Караванська представила унікальні вишиванки у США

Оксана Караванська представила унікальні вишиванки у США

Унікальні вишиванки представила в США відома українська дизайнер Оксана Караванська. Подивитись нову колекцію Vyshyvanka Couture by Karavanska численні гості могли в Українському Національному Музеї в Чикаго.

Новим брендом Vyshyvanka Couture by Karavanska дизайнера вирішила нагадати про значимість української вишиванки, інформує промо-менеджер Оксани Каваранської.

«Сама українська вишиванка і є Haute Couture. Зараз надто багато вишиванок-casual, машинної вишивки. Мені ж захотілося вдихнути сучасність у вінтажні вишиванки. Поєднати старовину, традиції, те, що перевірено віками, із найновішими тканинами, технологіями, сучасним кроєм. Порахувавши кількість вишиванок, які я створила за 16 років життя моєї торгової марки, я зрозуміла, що окремий бренд Vyshyvanka Couture вже існує», – розповідає Оксана Караванська.

img_3381

У фіналі показу в Чикаго разом з моделями під мелодію партизанської пісні на подіум вийшли двоє хлопців-майданівців, які перебувають на лікуванні у Чикаго. Музичний супровід показу оформив художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимир Якимець.

Показ колекції унікальних вишиванок Оксани Караванської – це вступ до масштабної етновиставки «Стильне століття шляхетного одягу», яку в Українському Національному Музеї в Чикаго відкриють уже найближчої п’ятниці, 3 жовтня.

collage123_de3ca

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *