Не викидайте шкірку банана!

Не викидайте шкірку банана!

1. Видалення заноз

Бананова шкірка допоможе позбавитися від занози, якщо інші засоби не допомагають. Треба просто прикласти шкірку внутрішньою стороною до області із занозою. Потім зафіксуйте її в такому положенні на 24 години. Ферменти з банана не лише витягнуть занозу з шкіри, але і залікують пошкоджене місце.
2. Загоєння подряпин, опіків і укусів
Завдяки наявності у складі натуральних олій і ферментів, бананова шкірка також може полегшити біль від сонячних опіків, подряпин і саден, а також заліковує рани. Приклади бананову шкірку до місця опіку або укусу внутрішньою стороною, потім зафіксуй її на деякий час. Можна повторити кілька разів для швидшого загоєння.
3. Видалення бородавок
Бананову шкірку здавна використовують для видалення бородавок. Треба прикласти шкірку внутрішньою стороною до бородавки і залишити так на ніч. Після декількох процедур вона зникне. Зазвичай для позбавлення від обридлої бородавки необхідно від тижня до місяця.
4. Лікування псоріазу і вугрової висипки.
Псоріаз є дуже неприємною хворобою, а бананова шкірка може допомогти полегшити її симптоми. Якщо натерти уражені хворобою ділянки тіла, то знизиться біль і шкіра стане менше лущитися. Щоб позбавитися від вугрів необхідно також натирати шкіру внутрішньою частиною бананової шкірки.
5. Здорова шкіра
Бананова шкірка містить мінерали і антиоксиданти, які живлять шкіру і оздоровлюють її. Для зволоження шкіри і зменшення зморшок натирайте її внутрішньою стороною бананової шкірки.
6. Вибілювання зубів
У банановій шкірці є маса мінералів, таких як калій, кальцій, магній, марганець і фосфор, які дуже корисні для зубів і вони діють на зубну емаль як освітлювач. Необхідно спочатку почистити зуби пастою, а потім натерти їх впродовж двох хвилин білою частиною бананової шкірки. Потім знову почистіть зуби для видалення залишків банана. Для ефективного вибілювання досить повторювати цю процедуру 1-2 рази в день.
Як виявилося, банан – це не лише смачний фрукт, але і універсальний засіб. Завдяки вмісту мінералів, олій і ферментів, банан стає незамінним засобом.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *