Нафта та газ з Азербайджану можуть потрапити до України

Нафта та газ з Азербайджану можуть потрапити  до України

Епоха розмов у стосунках України та Азербайджану завершилась. Настав час конкретних справ. Такі сподівання висловив посол України в Азербайджані Олександр Міщенко в інтерв’ю Vesti.Az.

4077069300449

Для України Азербайджан дуже важливий енергетичний партнер, але нажаль, реальних кроків для того, щоб це партнерство стало стержнем двосторонніх відносин, не відбулось. Азербайджан неодноразово пропонував вирішити питання про поновлення поставок нафти в Україну. Але українські нафтопереробні заводи орієнтовані на російську нафту ще з часів Радянського Союзу. Дипломат сподівається, що нова українська влада підійде до питання про реальний діалог експертів і найде шлях для подальшої співпраці.

Також мова йде про будівництво можливе терміналу для скрапленого газу в Одесі. Але великий рівень корупції, який був в уряді Януковича, завдавав чимало шкоди двостороннім відносинам. Слова чиновників дуже часто розходились з ділом. Нереалізованість україно-азербайджанських  можливостей пов’язана з тим, що чиновники, які відповідають за ту чи іншу сферу, не доводили справу до кінця. Олександр Міщенко переконаний, що епоха розмов закінчена і у двосторонніх відносинах з 2015 року настане динамічний період.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *