Народному хору села Шляхтинці 25 років

Народному хору села Шляхтинці 25 років

25-річчя самодіяльний народний аматорський хор села Шляхтинці Тернопільського району відзначив концертом “Україно, молюся за тебе”. Водночас виступ став прослуховуванням на підтвердження для колективу звання народного. Послухати рідний хор зібрались усім селом.

У залі будинку культури села Шляхтинці ще до концерту яблуку ніде впасти. За кулісами – хвилювання і метушня перед відповідальним виступом. У залі – найрідніші люди. Шляхтинці – село співуче. І причетність до сільського хору мають чи не у кожній родині.

СТЕПАН МАТКОВСЬКИЙ, художній керівник народного аматорського хору с. Шляхтинці

Цей колектив ще був заснований за роки радянської влади, збиралися не в клубі, а десь так підпільно. Це колектив заснований на базі церкви як церковний, а потім вже в часи Незалежності ми вже вирішили займатися в будинку культури, в нашому клубі. І ось так працюємо вже 25 років.

Учасники хору – різні за віком, освітою, професією і уподобаннями, але їх усіх єднає любов до української пісні. Вони зранку поспішають до праці, а ввечері – до рідного колективу. Співають, втілюючи свої мрії.

ОЛЕГ ТУРЧИН, баяніст народного аматорського хору с. Шляхтинці

Про те, щоб якась культура була в селі, своя культура, не привезена за гроші, а своя, сільська культура, яка вона є, але він прагне рівня. Мені подобається. Я тут вже кілька років акомпоную. Нормальні люди, працьовиті люди.

НАДІЯ КОВАНЮК, учасниця хору

Я рада, що я в цьому колективі. Скоро буду найстарша серед дівчат, але я ще хочу співати і надіюся, що ще буду співати.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *