Найголовніші помилки, що уповільнюють метаболізм

Найголовніші помилки, що уповільнюють метаболізм

Швидкість обміну речовин залежить від кількох чинників – таких як вік людини, її вага і генетика.
І хоча змінити швидкість обміну речовин не просто, однак, її цілком можна прискорити.
Якщо ваша мета – зниження ваги, намагайтесь уникати трьох найпоширеніших помилок, що заважають збільшити швидкість обміну речовин.
1. Пізня їжа – якщо ви відмовляєтеся від сніданку і пізно вечеряєте, такий режим харчування дуже сильно уповільнює метаболізм. Якщо ви вранці нічого не їли, тіло отримує команду економити витрати енергії. Про шкоду нічного харчування для фігури вже давно відомо. Намагайтеся їсти якомога частіше і вечеряти раніше.
2. Відсутність фізичних навантажень – дослідження довели, що людина продовжує спалювати додаткові калорії упродовж 24 годин після тренування. Спортивні вправи значно прискорюють швидкість обміну речовин, за умови регулярних тренувань.
3. Недостатня кількість води – дієтологи рекомендують випивати на день 1,5 – 2 л води, а в спеку – більше. Велика кількість води прискорює метаболізм, і ви зможете схуднути швидше. Цей прийом давно відомий спортсменам, які зганяють вагу до певної відмітки. Часто вони випивають 5 і більше літрів води в день. Для вас немає такої необхідності, але намагайтесь випити до 2 л простої питної або мінеральної води щоденно.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *