Навіщо надівають червону нитку на руку

Навіщо надівають червону нитку на руку

Багато хто не раз помічав, що знаменитості носять червону нитку на зап’ястку. Нитку такого ж кольору часто в’яжуть маленьким дітям. Давайте розберемося, чому з’явився такий звичай.
Червона нитка на зап’ястку – що вона означає?
З давніх часів і практично в усіх культурах світу, червона нитка на зап’ястку вважається оберегом від пристріту і вроків. Екстрасенси і біоенергетики, вважають, що деякі люди мають погану енергетику і можуть зашкодити іншим навіть візуальним контактом. В народі це явище прийнято називати “пристріт”. Зовні проявляється на перших порах як раптова слабкість, головні болі. У перспективі пристріт може стати причиною тривалих проблем із здоров’ям, невдач в особистому житті і кар’єрі.
Варто відмітити, що цей звичай має і менш “окультне” призначення. Наприклад, в народній медицині червону нитку пов’язували від болю в руці при розтягуванні, артриті, хронічній втомі кисті , при одноманітній роботі.
Вважається, що шерсть (переважно використовують вовняну червону нитку) утворює мікроструми, які посилюють кровообіг.
Чому нитка має бути червоного кольору
Червоний колір у всі часи вважався найсильнішим і енергетично наповненим кольором. Згадайте червоно-чорну вишивку на українських рушниках, коралові намиста і браслети, які в якості оберега носили наші бабусі.
Окрім цього, червоний – це колір Марса, планети, яка є покровителькою сильних і вольових людей.
Про це мало хто знає, але, окрім червоної, пов’язують також рожеву, і навіть синю нитку. Згідно з переказами, рожеву нитку на красу і молодість пов’язувала цариця Савська. А синю нитку ще з часів царя Соломона пов’язують на мудрість і харизму.
На якій руці носити червону нитку
Зазвичай червону нитку пов’язують на ліву руку. Вважається, що ліва частина тіла – це отримуюча сторона душі.
Як пов’язати червону нитку на руку
Рекомендують притягнути до цієї справи того, кого ви любите, віддану вам людину або духовного наставника. Нитку треба щільно обв’язати навколо зап’ястка і закріпити на вузол. Потім ще шість разів зав’язати, щоб вийшло сім вузликів. Добре, якщо той, хто пов’язує, читає молитву або просить допомоги у вищих сил для того, кому нитку пов’язує.
Якщо нитка загубилася
Експерти вважають, що це хороший знак, оскільки нитка ввібрала увесь негатив і зникла.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *