Молодь Чорткова на Тернопільщині вимагає миру

Молодь Чорткова на Тернопільщині вимагає миру

Учні Чортківського вищого професійного училища долучилися до благодійного марафону “Діти – Янголи Миру”, який започаткувала громадська організація “Молодь за вищу освіту”. Вони організували концерт і флешмоб: вишикувалися у символічний тризуб на площі перед своїм навчальним закладом,запустили у небо жовто-блакитні “кульки миру” та продемонстрували плакати із закликами припинити війну.

“Я люблю тебе, Україно!”, “Мир українській землі!”, “Україна – єдина країна!”, “Захистимо свою мову, націю, Україну!”, – плакати із такими гаслами у руках учнів Чортківського вищого професійного училища. Прохолода і дощ не лякають. Чортківчани одними із перших в області відгукнулись на ініціативу Міністерства освіти – свої бажання миру і змін у державі висловили у віршах, піснях і танцях.

Підтвердженням того, що попри професію у стінах училища учні навчаються партіотизму, є нещодавно відкрита і освячена меморіальна дошка, присвячена героям Небесної сотні. Прикладом героїзму і любові до рідної землі є подвиг чортківчан, які загинули у зоні АТО – Дениса Громова із Росохача і Романа Ільяшенка із Чорткова. Ці юнаки віддали життя за волю і незалежність, мир і спокій в Україні. Вони – не герої минулих часів, вони – ті, хто жили поруч, їх тіла учні зустрічали, а згодом оплакували разом з усіма земляками.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *