Лотерея Green Card стартує 1 жовтня

Лотерея Green Card стартує 1 жовтня

Не довіряти особисті дані посередникам і подавати заявку на Грін Карту самостійно закликає українців віце-консул Сполучених Штатів Америки. Щорічна лотерея, наголошують представники посольства,  безкоштовна. Натомість агенції за допомогу, сприяння чи передачу особистого номера переможця часто вимагають немалі гроші.

Реєстрація на отримання Грін Карти передбачає введення особистих даних про себе та свою сім’ю. Зареєструватись для участі в лотереї кожен може самостійно за допомогою детальної інструкції українською мовою, розміщеної на сайті. Після реєстрації учасник отримує персональний номер, який стане вашою перепусткою надалі.

Лотерея безкоштовна і однаково доступна для всіх повнолітніх українців, які мають повну середню освіту. Грати у неї можна щороку, проте одній людині дозволено подавати не більше однієї заявки в рік. Лотерея Грін Кард – це випадковий комп’ютерний вибір. Цьогоріч реєстрація почнеться 1 жовтня і триватиме до 3 листопада.

Минулого року заявку для участі в лотереї подало 9 мільйонів українців. 6 тисяч з них виграли, проте до США по зеленій карті виїхало лише близько 1800 людей.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *