Кремль вимагає від Києва зупинити АТО, щоб провезти свою «гуманітарку», – Тимчук

Кремль вимагає від Києва зупинити АТО, щоб провезти свою «гуманітарку», – Тимчук

У зоні АТО продовжуються бойові зіткнення в районах н.п.Донецк, Луганськ, Горлівка, Первомайськ, Шахтарськ (Молодецьке), Торез, Попасна, Красний Луч, Іловайськ. На підступах до Луганська українські війська нанесли вогневі удари по позиціях бойовиків, знищивши живу силу і техніку противника.

Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«За оперативними даними групи «Інформаційний Опір», бойовики проводять контратаки відразу по декількох напрямках. Особливо запеклі бої терористи ведуть з метою відновлення контролю над «перерізаними» ділянками стратегічно важливих трас Н21 (в районі Шахтарська) і М-04 (в районі н.п.Новосветловка і Хрящувате), які забезпечують зв’язок Донецька та Луганська з рештою територіями, контрольованими бойовиками.

Вогневий контроль силами АТО ділянки траси М-04 поблизу Луганська робить неможливою доставку в цей населений пункт «гуманітарної допомоги» з Росії, в разі, якщо РФ вирішиться незаконно завозити її через контрольовану бойовиками територію, грубо проігнорувавши вимоги Червоного Хреста, України та міжнародної спільноти. Цим викликані вимоги Москви до української влади припинити бойові дії в даному районі. Залишається незрозумілим, на якій підставі Київ повинен виконувати ці вимоги», – зазначив Д.Тимчук.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *