Користь від квасолі

Користь від квасолі

Квасоля дуже смачна і надзвичайно широко використовується в кулінарії. До того ж квасоля має ряд корисних властивостей, що дозволяють використовувати її в лікувальних цілях. Так, завдяки особливому співвідношенню калію та натрію, вживання квасолі сприяє виділенню з організму надлишків води, що запобігає набрякам.

Чай зі стручків квасолі рекомендовано в народній медицині при хворобах серця, нирок, водянці. Корисний він при поліневриті, хворобах сечових каналів, ревматизмі.

Насіння квасолі дуже калорійне та гарно засвоюється організмом, блюда з них можуть бути корисні при відновленні після важкої хвороби.

В складі цієї бобової рослини є 25% білка, дуже високоякісного, близького за складом амінокислот до білків м’яса та риби. Встановлено, що амінокислотний склад білка квасолі напряму залежить від умов, в яких була вирощена рослина. Наприклад, за умови достатнього внесення азоту та фосфору в грунт для посадки квасолі, в її насінні збільшується склад лізину – амінокислоти, незамінної для молодого організму.

В квасолі є вітаміни і мінерали . Зокрема, в її плодах міститися вітаміни С і А, група В, Д і РР, каротин і сильний природний антиоксидант – вітамін Е . Вітаміну С в ній вдвічі більше ніж в абрикосах і сливах . Вітаміни групи В і РР покращують стан шкіри .

Радять споживати квасолю при діабеті, адже в ній міститься речовина, яка своєю дією подібна до інсуліну, що знижує вміст цукру в крові . Саме ця речовина використовується в препаратах для боротьби з цукровим діабетом .

При захворюваннях крові, особливо при анемії, коли необхідно стимулювати утворення червоних кров’яних кульок, теж корисною є квасоля,  адже в ній є фолієва кислота . При атеросклерозі і аритмії квасоля обов’язково включається в дієту.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *