Збережи свій зір!

Збережи свій зір!

Усього лише 10 хвилин в день – і ти забудеш про втому очей.

Дуже неприємно, коли очі втомлюються. Паління, сухість слизової оболонки, бажання нескінченно терти очі. Цей не лише дискомфортний стан. Втома багата погіршенням зору. Щоб цього не сталося з тобою – роби вправи, що тренують очний м’яз. Ця зарядка добре підійде і тим, у кого вже є проблеми із зором.  Вправ всього 10, але ти можеш вибрати 5 найбільш вподобаних – для лікувального ефекту цього буде досить. Там, де йдеться про здоров’я, ліні не місце. Приступай!

  1. Моргай часто впродовж двох хвилин – це нормалізує внутрішньоочний кровообіг.
  2. Скоси очі управо, а потім – переведи погляд по прямій лінії. Виконай те ж саме в протилежному напрямі.
  3. Відчуй темряву. Вважається, що занурення в темряву сприяє виробленню у світлочутливих клітинах родопсину – речовини, необхідної для ясного зору.
  4. Роби кругові обертання головою : вправо-вліво, вгору-вниз. Це активізує кровообіг, очні судини наповнюються кров’ю.
  5. Вправа нагадує велотренажер. Переміщай погляд в різні боки: вправо-вліво, вгору-вниз, по колу, вісімкою.
  6. Примружся на 3-5 секунд, потім розплющ очі. Повтори так 7 разів. Це дуже добре розслаблює очні м’язи.
  7. Натисни на верхні повіки пальцями, але без особливих зусиль. Утримуй пальці в такому положенні близько двох секунд. Виконуй такий жест серіями – по 4-5 разів. Вправа покращує відтік внутрішньоочної рідини.
  8. Стань біля вікна, зосередься на предметі, розташованому у безпосередній близькості, а потім переведи погляд на видалений об’єкт. Повтори 10 разів.
  9. Закрий очі і повільно переміщай очні яблука вгору-вниз. Повтори вправу 5-10 разів.
  10. Розплющеними очима малюй в повітрі спочатку прості геометричні фігури, а потім – складні об’єкти і масштабні композиції. Ця дуже проста зарядка – порятунок для втомлених очей. Якщо ти проводиш велику частину дня перед екраном монітора – тобі треба виконувати її обов’язково! Дивися на світ широко розплющеними очима!

One comment

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *