ДВІ ШКОЛИ З УКРАЇНИ ПОТРАПИЛИ ДО СПИСКУ НАЙБІЛЬШ ІННОВАЦІЙНИХ У СВІТІ.

ДВІ ШКОЛИ З УКРАЇНИ ПОТРАПИЛИ ДО СПИСКУ НАЙБІЛЬШ ІННОВАЦІЙНИХ У СВІТІ.

Дві українські школи і 9 вчителів увійшли до списку найбільш інноваційних шкіл і педагогів, який щорічно складається глобальною програмою Microsoft з розвитку освіти.

Загалом до списку потрапили більше 150 шкіл і 800 викладачів з усього світу. Перелік був оприлюднений на Всесвітньому освітньому форумі Microsoft в Майамі, США.

В рейтинг інноваційних шкіл – Showcase Schools – увійшли школи, які активно використовують мобільні і хмарні технології в навчальному процесі. Такими в Україні стали Новопечерська школа в Києві і Ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті. Ці навчальні заклади покращили технологічну оснащеність і використовують нові технології в навчальному процесі – і цим самим  зробили більш персоналізованим.

До другого списку увійшли 9 українських викладачів. Тут номінуються вчителі, які застосовують прогресивну педагогіку і активно використовують новітні технології в роботі з учнями. Такі вчителі допомагають своїм учням краще підготуватися до професій майбутнього, і можуть служити прикладом для своїх колег в освітньому процесі.

В рамках програми педагоги отримають безкоштовні ліцензії Office 365, а також можливість для свого професійного розвитку: вони зможуть взяти участь у розіграші поїздки на Всесвітній освітній форум, який відбудеться в квітні 2015 року в Редмонді, США.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *