В Росії просять Українську діаспору підтримати вивезених на Камчатку співвітчизників.

В Росії просять Українську діаспору підтримати вивезених на Камчатку співвітчизників.

Обжитися на новій «незрозумілій території» в Росії біженцям з Донбасу має допомогти Українська діаспора. Таку думку висловила депутат Держдуми РФ Ірина Ярова, пише «ОстроВ».

210816_3

2 вересня на Камчатку прибув перший літак з біженцями з України, який доставив близько трьохсот осіб. Чи за своєю волею і звідки саме завезені біженці – у повідомленні сайту російської Держдуми не уточнюється. Влада Камчатського краю готується «надати максимальне сприяння у влаштуванні на півострові вимушеним українським переселенцям, які прибувають на півострів як централізовано, так і самостійно».

Депутат Держдуми Ірина Ярова, яка прибула на Камчатку, запропонувала уряду регіону подумати про організацію для біженців «ознайомлювальних заходів».

«Ми прекрасно розуміємо, що для багатьох Камчатка – це взагалі незрозуміла територія. Тому, напевно, на ряду з тими заходами, які вже позначені, є сенс провести ознайомчі екскурсії, огляди для розуміння культури та особливостей нашого краю», – цитує «ОстроВ» Ярову.

«Тому що є загальна заклопотаність, що люди розгублені, люди налякані. У нас є українська діаспора, нам потрібно задіяти й інші суспільно-соціальні інститути. У нас є корінні нечисленні народи, – зауважила Ірина Ярова. – Думаю, що така психологічна підтримка дуже важлива».

20132305174341

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *