ВІДБУЛАСЬ ЛЮСТРАЦІЯ ПОСЛІВ УКРАЇНИ

ВІДБУЛАСЬ ЛЮСТРАЦІЯ ПОСЛІВ УКРАЇНИ

Президент України Петро Порошенко відкликав послів України в Латвійській Республіці, Молдові та Канаді. Про це йдеться у відповідних указах Президента України від 29 жовтня 2014 року.

Так, указом Президента України № 831/2014, відкликаний Анатолій Олійник з посади надзвичайного і повноважного посла України в Латвійській Республіці.

Також, указом Президента № 832/2014, Порошенко відкликав Сергія Пирожкова з посади надзвичайного і повноважного посла України в Республіці Молдова.

Окрім того, указом № 833/2014, Президент відкликав Вадима Пристайка з посади надзвичайного і повноважного посла України в Канаді, а також з посади представника України при Міжнародній організації цивільної авіації ІКАО.

Нагадаємо, в Україні 16 жовтня 2014 вступив в силу закон № 1682-VII “Про очищення влади” (про люстрацію). Даний закон передбачає норму, згідно з якою особи, які займали керівні посади під час президентства Віктора Януковича і знаходилися на цих посадах протягом 1 року, мають бути звільнені з займаних посад протягом 10 днів після набрання чинності цього закону.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *