Вагомі аргументи на користь тверезого способу життя

Вагомі аргументи на користь тверезого способу життя

Відмовляючись від алкогольних напоїв на святі або вечірці ви можете повертатися додому за кермом. Ви і так їдете додому за кермом власного автомобіля? Але ж це незаконно – сідати за кермо в нетверезому вигляді. Ще це дуже небезпечно. Якщо вам наплювати на власне здоров’я і життя, ви повинні подумати про тих, кого можете збити і за кого можете сісти у в’язницю. Загалом, повертаючись в тверезому вигляді за кермом власного авто додому, ви економите час, не чекаючи таксі, а також гроші, не оплачуючи послуги останнього. А ще ви нікого не збиваєте, не потрапляєте в аварію, не сідаєте у в’язницю, не працюєте усе життя, що залишилося, на ліки.
Дівчина після похмілля уранці виглядає блідою, втомленою і розмочаленною, немов по ній проїхався каток, та ще й не раз. Під очима любительки п’яних вечірок завжди сяють синці, які дуже складно приховати.
Переставши регулярно випивати ви заощадите досить пристойну суму грошей, оскільки на випивку і закуску їх йде не мало. Може нехай у вас з’являться нові туфлі або можливість з’їздити на відпочинок в екзотичну країну.

У стані сп’яніння людина майже нічого не пам’ятає. Це добре для нього. Тільки усі ваші витівки пам’ятає оточення. Це погано. Яка у вас репутація серед людей, що оточують вас? Тільки не тих, які розважаються разом з вами? Подумайте.
Похмілля. Як же воно нестерпне. Але його не можна відмінити або відкласти на вихідні. Воно завжди настає. Якщо ви перестанете пити і вестимете тверезий спосіб життя ви забудете про похмілля. Також ви не згадуватимете нічні обійми з унітазом, який регулярно доводиться відмивати від блювоти.
Тверезі люди не пишуть смс в три години ночі босам або знайомим і не розповідають все те, що вони насправді думають. Це дозволяє завжди мати позитивну репутацію і імідж, а з ними – успіх в роботі і особистому житті.
Твереза і успішна дівчина/жінка відчуватиме себе левицею, спокусивши на вечірці найпривабливішого хлопця/чоловіка. П’яна дівчина не спокушає, її спокушають, вірніше – нею користуються. А ось якщо ви на тверезу голову завели приємне знайомство, то можете розраховувати на те, що воно може перерости в щось більше. П’яні знайомства нічим хорошим не закінчуються. Добре, якщо у вас залишаться тільки неприємні спогади, гірше, якщо ви завагітніли і зробите аборт, оскільки від першого зустрічного ніхто не народжує.
Тверезість дозволяє максимально корисно і приємно провести вихідні, оскільки необхідність приходити до тями  до вечора наступного дня відсутня. Вам не доведеться пити пігулки, запиваючи розсолом, дивитися серіали, що змінюють один одного, піднімаючи собі настрій і все одно дратуючись. Та і косі погляди на вас ніхто кидати не буде. Не буде і моралей. Це ж просто казка.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *