Біологічний час їсти

Біологічний час їсти

З давніх часів тібетські цілителі встановили, що окрім добового ритму усього організму у кожного органу є ще і свій розклад. Якщо погоджувати режим харчування з розкладом робіт травного тракту, то їжа повністю засвоїться, менше речовин відкладеться в підшкірний жир, організм швидше звільниться від шлаків, тобто їжа, що приймається, по-справжньому буде корисна. Тому спробуємо вникнути в добовий ритм органів травлення.

Перефразовуючи улюбленого героя з мульфільму про  Віні-Пуха можна сказати:
“Головне – підкріпитися вчасно”
Отже, розпочнемо з сніданку.
Якщо ви встаєте рано, то вже в 6-7 годині можна відчути голод.
Але потрібно знати, що в цей час артеріальний тиск завжди підвищується, і чашка кави або міцного чаю може тільки зашкодити навіть гіпотонікам. А ось в 8-9 самий відповідний час для кави.

Взагалі не можна пити каву о 6-7 годині і в 19-20.
З 7 до 9 ранку шлунковий сік виділяється дуже в малих кількостях,
тому продукти, що містять білки і жири практично не перетравлюються.
Тому любителі щільних сніданків ризикують постійно відчувати тяжкість в шлунку.
Краще всього дочекатися 10 години, коли шлунок повністю прокинеться, і настає час основної трапези. Можна їсти найважчу їжу. З 10 до 12 годин можна з’їдати такий об’єм їжі, який порівнянний з обідом.

І краще всього час обіду перенести на цей час тому, що шлунок в цей час максимально активний. Також активується і підшлункова залоза.
З 15 до 17 години в активну фазу вступає тонкий кишечник, всмоктуючи усі поживні речовини. Виявляється, традиційний обідній час абсолютно не відповідає внутрішньому розкладу організму.
Тому з 13 до 16 годин добре не їсти взагалі – в цей час організм знаходиться на мінімумі активності.

До 16-17 нас знову починає мучити голод. У крові до цього часу накопичується багато продуктів білкового обміну, токсичні речовини.
Тому добре випити більше рідини – чаю, компоту, соку та ін.
Не даремно ж у англійців існує традиція – пити чай о 17 годині.
Кращому виведенню шлаків сприяють фрукти – з’їжте в цей час який-небудь фрукт.
Добре засвояться на підвечірок десерти, випічка, солодке, а також каші і макарони.
Вечеряти краще всього о 20 годині, незважаючи на приписи модних дієт після 18.00 не їсти. На вечерю хороші кисломолочні продукти, будь-які салати або овочі, горіхи, а також рослинне і вершкове масло.

До 1 ночі активізується жовчний міхур і щедра жовч переварить усі жири. Печінка досягає активності до 3-5 годин ночі і успішно переробляє токсини, що скупчилися в крові за день.
Після 21 години не їмо – організму пора на спокій. Дотримуючись такого розпорядку прийому їжі, ви значно поліпшите своє здоров’я, вам не доведеться позапланово відвідувати медичні установи. І ще, віднадитеся попити чайку на ніч, нирки в цей час працюють слабо, і вранці можна прокинутися з пом’ятим, набряклим обличчям.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *