Брати Капранови закликають допомогти і підтримати братів-близнюків із Тернополя, які їдуть в зону АТО.

Брати Капранови закликають допомогти і підтримати братів-близнюків із Тернополя, які їдуть в зону АТО.

Віталій та Дмитро Капранови – українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі – у соціальних мережах звернулися до усіх небайдужих з проханням підтримати тернопільських братів Сімчуків. Близнюки Володимир та Ярослав одружились з сестрами-близнючками Любою та Надією. Про це оригінальне весілля писали усі ЗМІ Тернополя. А зараз молоді чоловіки їдуть у зону АТО. Ось як на своїй сторінці у соцмережі звернулися до українців брати Капранови, які підтримують рішення Володимира та Ярослава: “Ви не повірите – близнюки одружилися з близнючками!  
Володимир, Ярослав, Люба, Надія (хто де і з ким – самі розумієте, не розберемо) Сімчуки з Тернополя. Ми з ними познайомилися на одній з телепередач.
А зараз хлопці їдуть на війну з москалями, бо міліціонери. Відповідно просять допомогти з амуніцією. Ми зробимо, що можемо, але, на жаль, далеко не все. Так що коли хтось хоче допомогти зберегти цю унікальну   родину, приєднуйтеся. Хто може натурою – дамо телефон хлопців, пишіть нам у приват. Хто може копійкою – осьо картка у Приватбанку. 6762 4683 0204 8248 Ярослав Феодосійович Сімчук, з братом він поділиться   Ми ж зі свого боку підтверджуємо, що хлопців знаємо і бажаємо їм живими і здоровими возз’єднатися зі своїми дівчатами. Хай Господь береже!”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *