Брати Капранови видали нову книжку з оптимістичною назвою – “Веселих свят!”.

Брати Капранови видали нову книжку з оптимістичною назвою – “Веселих свят!”.

Нову книгу, яка вийшла слідом за “Мальованою історією незалежності України”, брати-писменники презентують на Форумі видавців у Львові 11 -14 вересня. У новому проекті автори розкажуть про традиційні українські свята.

«Що й казати – сьогодні відзначення будь-якого свята, здебільшого, обмежується застіллям та телевізором, – кажуть письменники-автори. – Але наші предки залишили нам традицію значно цікавішого святкування – із спеціальними піснями, іграми, стравами, віншуваннями і побажаннями. Вони вміли весело й цікаво святкувати, то й нам повчитися не гріх».

У книзі “Веселих свят!” на ста сторінках є усе необхідне для проведення будь-якого українського свята: історія виникнення свята і його еволюція, страви з рецептами, рукоділля зі схемами, ігри та їх правила, лічилки а також пісні з нотами.

Також у книзі можна знайти інформацію про державні, офіційні та міжнародні свята.

«Звісно, на ста сторінках неможливо описати безкінечний світ українських традицій. Бо насправді у кожному селі, ба навіть родині, святкують по-своєму. Тому ми сподіваємося, що видання послужить путівником українськими святами, за допомогою якого дорослі разом із дітьми віднайдуть для себе багато цікавих та мудрих святкових розваг, окрім традиційного застілля, а головне – розпитають бабусь, як святкували вони, і продовжать місцеві традиції», – зазначають автори книжки.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *