Астропрогноз від Івана Круп»яка на тиждень від 11 до 18 серпня.

Астропрогноз від Івана Круп»яка на тиждень від 11 до 18 серпня.

1

ОВЕН

Вам можуть набриднути фінансові труднощі і обмеження, ви можете почати шукати способи вирішення цієї проблеми. Отримання прибутку від колективної або громадської діяльності буде проблематичним або вимагатиме зусиль і нестандартного підходу з вашого боку. У декого дещо зіпсуються стосунки з друзями або компаньйонами. Будь-які знайомства, контакти і поїздки справлять незабутні враження.

2

ТЕЛЕЦЬ

Якщо у вас на роботі відбудуться непередбачувані зміни, що вимагають вашої безпосередньої участі, намагайтеся прийняти правила, які вам нав’язуватимуть партнери, це неминуче. Тоді ви будете у виграшній ситуації. Настав час змін. Використайте цей тиждень, щоб внести оригінальні і незвичайні зміни в свою професійну діяльність.

3

БЛИЗНЮКИ

Ваші ілюзії розвіються, і ви будете розчаровані, але водночас зможете ясно побачити ситуацію, в якій опинилися. Поставтеся до цього оптимістично і дійте. Цілком можливо, що дехто несподівано зіткнеться з проблемою еміграції, вирішить усе залишити і виїхати з країни, інші відкинуть будь-які пропозиції. Будьте у всьому досить розсудливими і неквапливими.

4

РАК

Можете вирішити проблему інвестицій у свій бізнес або для підприємства, на якому працюєте. Навіть якщо ваші початкові надії на фінансову допомогу не виправдаються, можете її знайти серед інших людей. Для цього ви повинні діяти рішуче і нетрадиційно. Найперспективнішими можуть виявитися непереконливі рішення. Скористайтеся порадою або рекомендацією начальства.

5

ЛЕВ

Несподівана пропозиція про роботу може застати вас зненацька. Рішення доведеться приймати швидко, і якщо ви розгубитеся або побоїтеся змін можете втратити свій шанс, тому краще погоджуйтеся. Через опір чи шкоду, з якими зіткнетеся, вам доведеться проявити винахідливість і кмітливість, щоб відстояти свою точку зору. Несподівані зміни можуть статися у когось із ваших близьких людей.

6

ПАННА

Вирішувати свої поточні домашні або службові проблеми можете нетрадиційно. Для розв’язання серйозних питань вам знадобиться консультація фахівця. Декому може випасти нагода вирушити у тривалу службову поїздку або на заробітки. На якусь допомогу, особливо фінансову, поки що не розраховуйте. Вміло використовуйте свої кошти.

7

ТЕРЕЗИ

Причиною несподіваних тривог і хвилювань, можливо, будуть діти або кохана особа. Можуть не виправдатися ваші сподівання щодо стосунків з якоюсь людиною. Щоб уникнути розчарування, не налаштовуйтеся нащось конкретне, краще відкладіть зустріч на сприятливий час, якщо вона для вас справді важлива. Будь-яку роботу, яку розпочали нещодавно, продовжуйте.

8

СКОРПІОН

Якщо хтось з подружжя енергійно зайнявся домашніми справами, то цілком можливо, що він або вона зіткнеться із несправностями чи поломками. У вас є шанс все відремонтувати. Не розлучайтеся на тривалий час зі своїми батьками, чоловіком чи дружиною, може виникнути якийсь конфлікт. Можливо щось вдало продасте або придбаєте.

9

СТРІЛЕЦЬ

Цього тижня можете витрачати багато коштів на покупки. Звичайно, якщо ви закохані, то варто здивувати або зробити незвичайний чи дорогий подарунок своїй коханій чи коханому. Можливі непередбачувані витрати, пов’язані із дітьми.

10

КО3ЕРІГ

Змініть хоча б що-небудь у звичайному житті, щоб уникнути смутку. Співпраця з новими людьми несподівано приведе до розширення світогляду, завдяки чому у найближчому часі відбудуться цінні зустрічі і знайомства. Зможете використати цей тиждень для навчання, отримання навичок на роботі чи освоєння чогось нового.

11

ВОДОЛІЙ

Ваші несподівані дії будуть не зовсім зрозумілі батькам, що може призвести до сварок і розчарувань. Не треба їм нічого доводити і пояснювати, це лише ускладнить ситуацію. Почуття гумору і любов до них ось що вам може допомогти уникнути конфлікту. На цьому тижні можна ухвалювати остаточні рішення щодо продажу чи купівлі.

12

РИБИ

Несподівано дізнаєтеся про те, що від вас приховували. Це може призвести до розчарування в людях з вашого близького оточення. Можливо причиною цього стане хтось з домашніх або сусідка. Якщо захочете вияснити все, то у вас це вийде грубо і різко, тому, щоб собі не зашкодити, нічого не говоріть. краще слухайте інших. Вам потрібно усе почуте добре обдумати.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *