Астропрогноз від Івана Круп”яка на тиждень від 17 до 24 листопада

Астропрогноз від Івана Круп”яка на тиждень від 17 до 24 листопада

1

ОВЕН

У вас буде таке відчуття, немов ви долаєте перешкоди. До того ж, не матимете можливості що-небудь зробити відкрито. Вам доведеться стримувати власні бажання і пожертвувати вашими інтересами. Можливо, вас розчарує людина, яка для вас є великим авторитетом і надією. Згодом потрапите в незнайомий колектив і знайдете «дивних» знайомих. На цьому тижні не намагайтесь щось переробляти.

2

ТЕЛЕЦЬ

Не зупиняйтеся і не розчаровуйтеся – прийнятний результат отримаєте згодом, після тривалої спільної праці. Компенсацію отримаєте зовсім в іншому місці. Однак, те, що ви знайдете, відповідає вашим планам. Наступний крок, щоб досягти чогось, потрібно щось зруйнувати. Будьте готові – у ваші плани втручатиметься дещо стороннє, незвичне, нерегулярне.

3

БЛИЗНЮКИ

Буде дуже важко спілкуватися з керівництвом і людьми, які обіймають вищу, ніж у вас, посаду, мають привілеї або “права” на вас. Шкода, але вам руйнуватимуть те, що ви так старанно планували. Але не вважайте це програшем, у такий спосіб позбудетесь зайвого клопоту та обтяжливих зобов’язань. Намагайтеся весь тиждень бути у всеозброєнні. Складайте плани на майбутнє.

4

РАК

Вам може бути важко: якщо розпочнете емоційні та ідеологічні баталії, витратите чимало сил. Також не варто самотужки братися за роботу, яка вам зараз не під силу. Вам потрібен досвідчений партнер. Долаючи якусь перешкоду, можете повністю виснажитися. Через роботу і напруження можуть порушитися сон і режим дня. Це черговий період, коли ви повинні щось подолати, на щось зважитися і позбутися зайвого вантажу

5

ЛЕВ

Настає напружений, а для декого навіть стресовий тиждень. Для ділових людей – це фінансові проблеми, можливі втрати або борги. Зазнаєте сильних і суперечливих почуттів до коханої особи. Намагайтеся бути стримані у середині тижня. Якщо ваші справи «застоялися», потрібен добрячий струс. Наступного тижня все буде добре.

6

ПАННА

Гостро переживатимете і сваритиметесь через сімейні або партнерські справи. Будете боротися за якісь зміни вдома або проти них. Можете відчути, що втрачаєте якусь опору в житті. Але робіть все розсудливо і мало витрачатимете енергії. Намагайтеся не вирішувати сімейних і житлових питань. Вмійте відчувати дух часу.

7

ТЕРЕЗИ

Не дуже лякайтеся інформації, яка може бути дуже серйозною, але мало стосуватиметься вас. Насправді ви просто не готові до такого повороту справ і тривалої облоги. З іншого боку, це тиждень діяльності, праці і подолання опору середовища. В побутовому плані матимете конфлікти в робочому колективі. До кінця тижня станеться приємна подія і ви зовсім забудете про те, що було спочатку.

8

СКОРПІОН

Матимете азарт і бажання ризикнyти мало не життям. Результат передбачити неможливо. На декого чекає велика несподіванка або навіть якийсь виграш, можете отримати якусь винагороду. Можуть статися приємні події з дитиною або близькою особою. Час, коли переможете емоційну кризу

9

СТРІЛЕЦЬ

Ви ризикуєте. Але це не означає, що все погано. Справа, яка стосуватиметься особисто вас, завершиться, правда, не так легко і не без втрат. Події життя сприйматимете як деякий крах, якщо станеться конфлікт у сім’ї. Будьте обережніші вдома з гострими речами і гарячими продуктами, інструментами і машинами. Остерігайтесь витрат або крадіжок і шануйте здоров’я.

10

КОЗЕРІГ

Буквально з понеділка зіткнетеся з підводними каменями у власному житті. Це те, що раніше не помічали. Будете поступливі і дуже роздратовані нинішнім оточенням. До цього варто поставитися уважно, щоб не допустити чогось складнішого. Можна сказати, що у вашому оточенні станеться очищення лав. Якщо у вас не склалося із теперішніми друзями чи сусідами, то в коханні все добре.

11

ВОДОЛІЙ

Пошук коштів і грошові проблеми – поле битви у найближчий час. А ще – значні витрати сил та енергії. Висновок: жорсткий контроль за витратами і відкидання зайвого. Можливо, засмутитесь через отриманий результат. Вас дратує те, що ви докладали значних зусиль, але втратили гроші чи речі. Але саме тепер для вас закладається фундамент на майбутнє. Уникайте стосунків із нав’язливими людьми.

12

РИБИ

Ви стаєте досить жвавими і заповзятими, проте запальними і по-різному налаштованими проти оточення. Ви вступаєте в період, коли домагаєтеся істини і справедливості. У нерівній боротьбі можете втратити свої переваги і привілеї. У середині тижня дійте і висловлюйтеся дуже обережно. А в кінці чекайте сюрпризів від долі.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *