Астропрогноз від Івана Круп”яка на тиждень від 8 до 14 вересня.

Астропрогноз від Івана Круп”яка на тиждень від 8 до 14 вересня.

Aries-wallpaper-1366x768 (1)

 

ОВЕН

Бажано зосередитися на питаннях роботи або навчання, бо будь-яке зволікання може. мати негативні наслідки. Намагайтесь не допускати грубих промахів, усе виконуйте серйозно і відповідально. Очікуйте цікавої інформації наприкінці тижня.

Taurus-wallpaper-1366x768

ТЕЛЕЦЬ

Будьте помірковані і стримані, будь-яку імпульсивність зведіть до нуля. Послідовність у всьому може привести до гармонії і порятунку у труднощах. Можете сподіватися на підтримку дорогої вам людини. Остерігайтесь необдуманих вчинків.

Gemini-wallpaper-1366x768

БЛИ3НЮКИ

Великої ініціативи у справах не проявляйте, бо вас можуть не так зрозуміти, та й дивідендів не отримаєте. Будь-яка справа вимагатиме відповідальності і зібраності. Вирішення фінансових проблем буде залежати від партнерів і від того, наскільки ви будете їм довіряти. Уникайте конфліктних ситуацій і бережіть здоров’я.

Cancer-wallpaper-1366x768

РАК

Не виключені переміни в професійних справах. Не будуйте фантастичних планів, бо вас можуть обдурити обіцяльники. Розчарування змусить вас діяти рішуче і без сентиментів. У вихідні уникайте суперечок і з’ясування стосунків.

Lion-wallpaper-1366x768

ЛЕВ

Доведеться добряче попрацювати, щоб досягти поставленої мети. Час вимагатиме від вас рішучих дій у всіх сферах життя, особливо у фінансових питаннях. Аналізуйте ситуацію і у вас багато що може змінитися на краще. Поїздки і відрядження мають принести успіх. Уникайте інтриг. Вихідні проведіть у колі друзів.

Virgo-wallpaper-1366x768

ПАННА

Якщо будете ухилятися від виконання обов’язків, вам гарантовані неприємності і проблеми. Не розпорошуйте зусилля на дрібниці, а зосередьтеся на кількох питаннях, які вимагають термінового вирішення. У вихідні не зайвим буде розслабитись і відпочити з друзями на природі.

Libra-wallpaper-1366x768

ТЕРЕЗИ

Серйозних успіхів зірки не обіцяють. Якщо відчуваєте нездужання, заощадьте час для відпочинку. Не вимагайте від спонсорів чи партнерів чогось нереального і фантастичного, також не зайвим буде переконатися у їх чесності. Декому добряче зіпсує нерви бюрократична тяганина.

Scorpio-wallpaper-1366x768

СКОРПІОН

Якщо будете плисти проти течії, то розчарувань не уникнути. Удосконалюйте свої знання і вміння, займайтесь також саморекламою. Якщо чогось не довели до завершення, то ще не пізно це зробити, а от розпочинати щось не варто. У вихідні краще усамітнитись.

Sagittarius-wallpaper-1366x768

СТРІЛЕЦЬ

Відпочивати вам не буде коли, до того ж хтось захоче перекласти на вас частину своїх обов’язків. Розплануйте свій час упродовж тижня так, щоб не забувати про особисте життя і не присвячуйте себе тільки праці або бізнесу. У вихідні вас покличуть на природу.

Capricorn-wallpaper-1366x768

КО3ЕРІГ

Маєте залишатися на висоті навіть тоді, коли не все буде так, як ви того хотіли. Впевненість і послідовність у діях допоможуть завоювати авторитет в оточуючих. Головне – дотримуватись чіткого порядку дій, а також подбати про безпеку, і ви зможете здійснити задумане.

Aquarius-wallpaper-1366x768

ВОДОЛІЙ

Старайтесь заховатись у тінь, стати дещо таємничими і загадковими. Це додасть вам шарму і привабить до вас оточуючих. Життя може перевіряти вас на витримку і мужність, так що про пасивність доведеться забути. Подбайте про себе, про своє здоров’я та безпеку.

Pisces-wallpaper-1366x768

РИБИ

Не витрачайте часу і грошей на дрібниці.  У стосунках з близькими будьте більш стримані і обачливі. Це нічого вам не коштуватиме, а дивіденди може принести великі. У вихідні вас покличе до себе осіння природа.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *