Астропрогноз від Івана Круп’яка на тиждень від 25 до 31 серпня

Астропрогноз від Івана Круп’яка на тиждень від 25 до 31 серпня

1

ОВЕН

Зможете легко проявити свої ділові і творчі здібності у найкращому варіанті. Можете шукати гроші, укладати угоди, подорожувати, займатись творчою діяльністю – вам це буде вдаватися. Ближче до вихідних будьте уважніші до близьких. Гостей запрошувати не бажано.

2

ТЕЛЕЦЬ

Останнього літнього тижня вам вдасться вирішити багато нагальних питань, добрих порад чекайте від спеціалістів і друзів. Ближче до вихідних старайтесь поводитись стримано і скромно, але можете активно планувати свої дії на найближче майбутнє.

3

БЛИЗНЮКИ

Перша половина тижня буде сприятливою для завершення дрібних справ. Середина тижня буде схожа на трамплін, який дозволить вам взяти хороший старт для реалізації задуманих проектів, саме від вашої активності залежатиме практично все. Обережно за кермом наприкінці тижня.

4

РАК

Зірки радять залагоджувати нові справи наприкінці тижня. Саме тоді проявляйте активність, особливо при розв’язанні фінансових питань. Словом, доведеться працювати, не покладаючи рук. Короткочасні поїздки обіцяють бути вигідними. У четвер і п’ятницю можливі труднощі у взаєминах.

5

ЛЕВ

Займайтесь пошуками вигідної роботи, розв’язуйте питання, що стосуються кар’єри або просування по службовій драбині. А ось вкладати кошти у щось важливе найкраще через тиждень. Можливо, у вас з’являться впливові друзі або покровителі. У вихідні не зашкодить добре провести літо.

6

ПАННА

Час, що обмежував вас у багатьох випадках, минає. Шукайте потрібну вам інформацію і людей, які могли б вам допомогти. Середина тижня і особливо четвер вимагатимуть від вас витримки. У вихідні найкраще поєднати корисне з приємним.

7

ТЕРЕ3И

Настав час, коли вам потрібно добре все обдумувати, будь-який крок має бути виваженим і добре спланованим. Свої ідеї озвучуйте лише тоді, якщо будете впевнені у їх реалізації. До п’ятниці доля може підкинути вам чергову порцію труднощів чи навіть випробувань. у п’ятницю бажано уникати гучних розваг.

8

СКОРПІОН

Маєте шанс про щось важливе домовитись. З кимсь погодити життєво важливі для вас кроки. У середині тижня не квапити те, що має тривалу перспективу, бо в майбутньому вам не вдасться до кінця реалізувати задумане. Не бажано також захоплюватись ризикованими справами.

9

СТРІЛЕЦЬ

Зірки радять підтримувати взаємовигідні стосунки з партнерами, узгоджувати з ними плани на майбутнє, це особливо стосується шлюбу. П’ятниця та вихідні не дуже сприятливі для важливих покупок, започаткування ризикованих справ чи фінансових оборудок.

10

КО3ЕРІГ

Час випробувань минув. Активізуйте виконання планів, пов’язаних з особистим життям, будьте ініціативними й сміливішими на службі. Тиждень сприятливий для започаткування дружби з новими знайомими і взагалі для тісніших стосунків з оточуючими. Пильнуйте здоров’я у п’ятницю.

11

ВОДОЛІЙ

Більше уваги приділяйте сім’ї і вирішенню побутових проблем, – охочіше займайтесь домашніми справами. Середина тижня не надто сприятлива для різних починань, не дуже добре також вирушати в поїздку, особливо далеку.

12

РИБИ

Не надто завантажуйте себе роботою у першій половині тижня. А ось починаючи з середи, можна проявляти ініціативу, вирушати в дорогу, укладати вигідні оборудки. Чудово просуватимуться справи з ремонтом, купівлею чи продажем майна. У вихідні гідно попрощайтеся з літом.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *