Астропрогноз від Івана Круп”яка на тиждень від 4 до 11 серпня.

Астропрогноз від Івана Круп”яка на тиждень від 4 до 11 серпня.

1

ОВЕН Цей тиждень може виявитися знаменним у вашому житті. Ймовірно, ваша допомога знадобиться колегам у вирішенні складних питань. Намагайтеся не відмовляти їм, не проявляйте зайвої впертості, це може спричинити травму.

2

ТЕЛЕЦЬ Будьте більш вимогливі до себе і тих, хто поруч з вами. Якщо у вас поганий настрій, це явище тимчасове. Вам ніби не вистачає похвали, а тому не соромтеся просити її: чим активніше будете діяти, тим кращим буде результат. Не допускайте надмірної впевненості, це може призвести до невдачі. Вдячність і передбачливість мають стати девізом життя.

3

БЛИЗНЮКИ Свої здібності бажано проявляти та реалізовувати вчасно. Використайте свій шанс. Але бажано уникати авантюр і поспішних рішень. Наприкінці тижня можуть виникнути якісь складнощі на роботі. Не перепрацьовуйте і добре відпочиньте у вихідні.

4

РАК Намагайтеся реально розраховувати свої сили і визначити для себе, який обсяг роботи можете зараз виконати. Вас можуть завантажити новими обов’язками, але дивіться, чи зможете з ними впоратися. До реалізації вашої заповітної мрії залишилося зовсім небагато. Будьте мудрі, наберіться терпіння, не упустіть свого шансу.

5

ЛЕВ Незважаючи на літній сезон, цього тижня маєте активно включитися у справи. Виваженість і витримка – це ті якості, на які маєте зараз опиратися. Не приймайте раптових пропозицій.

6

ПАННА Час, коли прийдеться робити вибір в багатьох сферах життя. Ваші дії мають бути активними, але прихованими. Працюйте добросовісно – і ваші зусилля будуть успішними. На роботі не намагайтеся здобути схвалення проявами власної винятковості, задовольняйтеся скромними плодами своєї праці.

7

ТЕРЕЗИ Настав сприятливий час для вирішення багатьох ситуацій, що склалися. Можуть вирішитись проблеми, які довгий час тривожили вас. Прийміть підтримку і навіть допомогу від людей, які вам близькі або оточують вас. Можете вирішити поставлені перед собою завдання. Думайте про професійний ріст. Уникайте демонстративних форм поведінки.

8

СКОРПІОН Ймовірно, будуть зміни на роботі, тому маєте при потребі прийняти сміливе рішення, яке матиме розумне обґрунтування. Ваші наміри – здійснені, а особисті досягнення можуть здивувати оточуючих. Небажано надто наполегливо домагатися здійснення власних забаганок, все має бути в міру.

9

СТРІЛЕЦЬ Сприятливий час для втілення в життя своїх нових ідей. У вас зростає потенціал, а це допомагатиме професійному росту. На цьому тижні може здійснитися все, що ви запланували, а тому буде краще, якщо ви візьмете під власний контроль потік бажань. Вдалими будуть поїздки та подорожі.

10

КО3ЕРІГ Намагайтеся стримати свою активність та приберегти нові ідеї на майбутнє. Саме це може спричинити непорозуміння та відчуженість з боку оточуючих. Проявляйте лояльність і притаманну вам тактовність. Намагайтеся не повчати і не ображати нікого. Будьте обачливі.

11

ВОДОЛІЙ Досить вдалий час для початку важливих починань, які відкриють нову сторінку вашого життя. Час виходити на новий виток, долати нову вершину. Але, незважаючи на це; намагайтеся завершити справи, розпочаті раніше. Ваші можливості і сили дозволять робити нові відкриття.

12

РИБИ Неприємності на роботі можуть вибити вас з колії. Але не дозволяйте, щоб обставини могли керувати вами. Вмійте взяти негаразди під свій контроль. На допомогу в різних життєвих ситуаціях прийдуть друзі. Нереальні або непродумані плани не будуть реалізовуватися. Не витрачайте сил і часу там, де це робити небажано або взагалі непотрібно.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *