Астрологічний прогноз від Івана Круп”яка на тиждень від 29 грудня до 4 січня.

Астрологічний прогноз від Івана Круп”яка на тиждень від 29 грудня до 4 січня.

oven

Овен

Протягом тижня будете зайняті різними особистими справами та сімейними проблемами. До вас будуть прихильні та зрозуміють ваші душевні пориви ті, від кого залежить ваша кар’єра. Для Овнів-керівників  сприятливою буде перша половина тижня. У середу слідкуйте за собою, щоб не зіпсувати собі репутацію.

telets

Телець

Вам буде фортунити в роботі і справах. Непогано владнаєте свої справи на роботі і в побуті. Проведіть час в сім’ї і серед друзів – можливо вам вдасться знайти порозуміння. Особа, до якої Ви ставитесь серйозно, чекає звістки від Вас – не прогавте час.

bliznetsy

Близнята

Все, що робите зараз, має бути чітко продумано і виважено. Поводьтеся так, щоб у ваших планах бачили перспективу і одночасно довіряли вам. На великі прибутки не розраховуйте, а якщо вони навіть будуть, то значної користі від них не очікуйте. В кінці тижня можете змінити свої плани щодо подальших дій.

rak(1)

Рак

Через деякі сімейні справи або справи, пов’язані з почуттями і здоров’ям, зміните свої першочергові плани. Багато часу можете витратити на покупку чогось нового. Без надмірностей ставтеся до коханих. Будьте відвертими і чесними – перестаньте лукавити.

lev

Лев

У вас все буде гаразд, якщо зумієте реально оцінити свої можливості у всьому. Можливо, вам доведеться трохи змінити плани. Ще до кінця року маєте вирішити свої фінансові проблеми, зумієте домовитися з владними структурами. Важливих зустрічей не плануйте, але маєте багато шансів розвеселити своє серце з малознайомими людьми.

deva

Діва

Ви на висоті, ваші ділові і професійні якості високо оцінені вашими керівниками саме в цей передноворічний і святковий час. Якось вирішаться фінансово-майнові проблеми. Досить контактний період і в любовних справах.

vesy

Терези

Можете розв’язати одну із затяжних фінансових криз шляхом обміну чи продажу. Не упускайте шансу у свого керівництва саме перед святами «вибити» те, що вам довго обіцяли, але чомусь не дали восени. Вам, як ніколи, треба бути уважним до тих, хто вас любить. Якщо відчуваєте погіршення здоров’я, відпочиньте, поставтесь до цього серйозно.

scorpion

Скорпіон

Все, що робите тепер, нарешті зробіть і не відкладайте. Час сприяє подорожам, різним зустрічам, активному відпочинку. Вам забезпечено перемогу над недругами. У кінці тижня уникайте суперечок та конфліктних ситуацій з тими, хто має багато вільного часу, краще займатися домашніми справами. Не забувайте, що ви є бажаним гостем, а тому Новий рік і свята проведіть там, де вас чекають.

strelets

Стрілець

Мусите брати ситуацію в свої руки і в будь-якому разі відстояти свою правоту. До вас з розумінням поставляться ваші колишні приятелі, які можуть навіть посприяти у вирішенні багатьох важливих справ. Можливі серйозні розмови батьків з дітьми. Будете змушені зробити спонтанні висновки.

kozerog

Козеріг

Беріть на себе більше ініціативи і творчості. Це потрібно вам для того, щоб ви могли вирішити все так, як вам хочеться. А зробити можете дуже багато. Вдалим буде тиждень у фінансовій та комерційній діяльності. У сімейних стосунках все владнається. У кінці тижня можливий спалах у коханні.

vodoley

Водолій

У вас багато справ прийдеться вирішувати майже одночасно. Хтось вирішить у поїздку, пов’язану із сімейними чи родинними питаннями. Займіться оформленням цінних паперів, робіть потрібні покупки. Будете у захваті від незнайомої особи, яка надовго западе вам у серце. Знайомство з цією людиною зробить ваше життя цікавим.

ryby

Риби

Нарешті ви відчули, чого варті і що означає ваша наполегливість в тій чи іншій справі. Вами будуть захоплюватися. Запропоновані вами варіанти у вирішенні якоїсь справи легко будуть сприйняті компаньйонами. Покращиться фінансовий стан. Не завадить в кінці тижня зайнятися собою. Новий рік проведіть з тими, хто вам імпонує.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *