Астрологічний прогноз від Івана Круп”яка на тиждень від 21 до 28 липня.

Астрологічний прогноз від Івана Круп”яка на тиждень від 21 до 28 липня.

1watermark

ОВЕН Сприятливий час• для змін у професійній сфері чи в особистому житті. Цього тижня вам вдасться вирішити чимало побутових проблем. У багатьох Овнів є шанс щось виграти чи якимсь іншим чином поповнити свій бюджет. Обережні будьте з незнайомцями, особливо у вихідні і під час відпочинку.

watermark

ТЕЛЕЦЬ Тельцям варто розпочати щось нове або повернутися до тієї справи, яку певний час вважали безнадійною. У декого з молодих людей можуть виникнути суперечки з батьками або друзями. Ділові зустрічі і домовленості обіцяють бути плідними. Вихідні постарайтеся зробити цікавими і змістовними.

3watermark

БЛИ3НЮКИ Уже до середини тижня у вас будуть нові ідеї і пропозиції, а проблеми, які здавалися не вирішуваними, якось легко залагодяться. Декому доведеться розв’язувати питання, пов’язані з роботою чи житлом. Поїздки комерційного плану повинні порадувати вас. Вихідні подаруйте тим, хто радий бачити вас.

4watermark

РАК До вас повернуться упевненість та успіх. Уникайте спонтанних та необдуманих рішень. У четвер займіться вирішенням запланованих питань, а у п’ятницю остерігайтесь ошуканців і шахраїв. У вихідні будьте обережні за кермом. Пильнуйте здоров’я.

5watermark

ЛЕВ Це той тиждень, коли вам потрібно дати лад усьому, що назбиралося впродовж останнього часу, і не пасуйте там, де виникнуть труднощі. Нових справ не розпочинайте. Вас можуть вивести із себе побутові негаразди і домашні сварки. Кінець тижня видасться малопродуктивним і нецікавим.

6watermark

ПАННА Навряд чи до кінця тижня вам вдасться впоратися зі справами, що виникли значно раніше. У декого виникнуть проблемні моменти з дітьми чи батьками, а хтось захоче розпрощатися зі своєю пасією. У вихідні можливий несподіваний гість. У суботу будьте обережні у дорозі.

7watermark

ТЕРЕЗИ Тиждень обіцяє бути багатим на приємні події та радісні новини. Особливо це стосується Терезів, які народилися у першій-другій декадах жовтня. Розраховуйте на хороший відпочинок. У вихідні не відмовляйтесь від запрошень на світські імпрези.

8watermark

СКОРПІОН У багатьох цей час буде позначений підвищеною творчою та професійною діяльністю. Хтось зможе непогано заробити або отримати заслужену винагороду за раніше вдало виконану роботу. Серйозні справи краще вирішувати у першій половині тижня. У вихідні будьте уважні за кермом.

9watermark

СТРІЛЕЦЬ Гіркий час, коли доля підкидала випробування, минув, тож тепер сконцентруйтеся на головному. Доведеться витратити чимало часу і зусиль на допомогу далеким родичам. Дехто буде заклопотаний додатковою працею на роботі. У вихідні дозвольте собі те, про що давно мрієте.

10watermark

КО3ЕРІГ Будьте уважні – у дорозі можуть виникнути прикрі несподіванки або втрата грошей чи коштовностей. Зумійте правильно і раціонально використовувати час. У вихідні хтось із колег або той, хто давно мовчки поглядає у ваш бік, запросить на філіжанку кави.

11watermark

ВОДОЛІЙ Загалом тиждень передбачається навдивовижу сприятливим, навіть незважаючи на дрібні неприємності. Справи просуватимуться начебто потихеньку, але вдало і без скрипу. Серйозні питання краще розв’язувати у другій половині семиденки.

12watermark

РИБИ Очікуйте досить заманливих пропозицій чи цікавих ідей від друзів з приводу бізнесу чи відпочинку. Вас очікує якась приємна подія чи несподівана зустріч, що принесе багато радощів. Вихідні присвятіть проблемам дітей, не завадить також зайнятися побутовими справами.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *