Гороскоп від Івана Круп”яка на тиждень від 18 до 24 серпня.

Гороскоп від Івана Круп”яка на тиждень від 18 до 24 серпня.

1

 

ОВЕН

Овнам, які мають дітей, цей тиждень обіцяє приємні клопоти. Ви із задоволенням будете займатися облаштуванням свого житла і вихованням дітей. Хороший час для подорожей. Якщо ви в туристичній поїздці, вас чекає багато приємних вражень. Наприкінці тижня до вас здалеку приїдуть родичі.

2

ТЕЛЕЦЬ

У Тельців можуть виникнути непорозуміння з друзями. Ви можете не зовсім правильно зрозуміти чиїсь слова і зробити поспішні висновки. У ці дні краще не плануйте нічого на тривалу перспективу: навряд чи зможете реально окреслити шляхи досягнення своєї мети.

+35683821270

БЛИ3НЮКИ

Початок тижня складатиметься не дуже сприятливо. При спілкуванні можете відчути, що від вас щось приховують. Крім того, обговорення вашого плану дій може викликати розбіжності. Друга половина тижня буде пов’язана з приємними подіями у вашому житті. Швидше за все вас втішать вдалі покупки. Хороший час для придбання товарів для дому.

4

РАК

На початку тижня зірки не радять Ракам робити генеральне прибирання. Ви будете дуже незібрані, тому ризикуєте створити ще більший хаос, до того ж можете загубити дуже потрібну і коштовну річ.

5

ЛЕВ

Леви на початку тижня будуть схильні до нерозбірливості в пошуках варіантів дій. Це передусім стосується самотніх Левиць. Не виключено, що у вас буде дещо туманне уявлення про те, чого не можна допускати при побудові взаємин. Ви також можете ревнувати своїх партнерів, що аж ніяк не зміцнить ваших стосунків.

6

ПАННА

У Панн може виникнути напруження в партнерських стосунках. Можливо, ваші партнери захочуть щось приховати, і це вас буде насторожувати. Як би ви не старалися з’ясувати незрозумілі вам моменти, навряд чи щось дізнаєтеся. Друга половина тижня буде більш позитивною. Хтось із впливових чи компетентних людей зуміє залагодити непорозуміння. Загалом у цей час зросте сприятливий вплив друзів чи колег на ваше життя.

7..

ТЕРЕ3И

На початку тижня важко буде змусити себе щось робити. Вам не хотітиметься прибирати в домі, доглядати за домашніми тваринами чи рослинами. Постарайтесь все-таки мобілізуватися і робити хоча б мінімум з того, що потрібно. Друга половина тижня пробудить у вас цікавість до справ.

8

СКОРПІОН

Скорпіонам слід ощадливо ставитись до фінансових ресурсів, особливо якщо ви у відпустці. У любовних і романтичних стосунках у другій половині тижня царюватиме взаєморозуміння і гармонія. Одиноким Скорпіонам зірки рекомендують вирушати в подорожі.

9

СТРІЛЕЦЬ

Стрільцям буде складно знайти взаєморозуміння з близькими чи членами сім’ї. Несприятливий час для гостин і вживання спиртного. Стежте за своїм майном: існує ризик крадіжок, можливі й інші неприємності. Друга половина тижня обіцяє спокій і комфорт.

10

КО3ЕРІГ

До Козерогів на початку тижня можуть дійти неприємні чутки і плітки, що кидатимуть тінь як на вас, так і на близьких людей. Не найкращий також час для веселих заміських прогулянок. Друга половина тижня принесе мир і гармонію у ваші стосунки з коханою людиною.

11

ВОДОЛІЙ

На початку тижня зірки радять Водоліям нікому не позичати грошей. Вам також будуть пропонувати взяти участь у якихось фінансових схемах, і вірогідність зіткнутися з шахрайством дуже висока. Друга половина тижня сприятлива для поїздок.

12

РИБИ

Рибам на початку тижня не слід зосереджуватися на справах, де не все до кінця зрозуміло, чи вносити зміни в свій зовнішній вигляд. Друга половина тижня сприятлива для любовних стосунків. Ваші почуття до коханої людини будуть наповнені особливою ніжністю і витонченістю.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *