Астропрогноз від Івана Круп”яка на тиждень від 28 липня до 3 серпня.

Астропрогноз від Івана Круп”яка на тиждень від 28 липня до 3 серпня.

1

ОВЕН Постарайтеся нічим не зловживати. Особливо пильними слід бути особам, що мають схильність до азартних ігор і алкоголю, а в декого можуть переважати лінощі. Будьте дипломатичні і стримані на початку тижня можливі сварки. Чутливість і доброта допоможуть у вихідні розібратись у почуттях.

2

ТЕЛЕЦЬ Налагоджуйте стосунки з тими, хто може вам допомогти. Будьте толерантні з норовливцями, інакше можливі непорозуміння. Контролюйте свої витрати, не робіть спонтанних покупок. На роботі чекайте незапланованої поїздки або додаткових доручень. У вихідні в сім’ї можуть загостритись стосунки через вашу зверхність.

3

БЛИ3НlOКИ У вас з’явиться відчуття самовпевненості або зверхності, вам захочеться когось повчати, не будете прислухатися до зауважень. Партнерські стосунки, які налагодите за цей час, принесуть користь і задоволення. Можете починати новий бізнес, вирушати у поїздки. Є можливість утвердитись у комерційній діяльності.

4

РАК Обіцяну поїздку потрібно обов’язково здійснити. Вирішуйте службові справи, робіть нові кроки в кар’єрі. На початку тижня можете звертатися з пропозиціями чи проханнями до керівництва. Ваша наполеглива праця і докладені зусилля будуть сприйняті з розумінням. У вихідні будьте уважні за кермом.

5

ЛЕВ Не падайте духом, коли у вас виникне відчуття невпевненості чи розчарування в собі. Через це можуть зіпсуватися стосунки з близькими людьми або партнерами. Цього тижня можете зустріти людину, яка внесе у ваше життя впевненість і перспективу, а у майбутньому вам пощастить завдяки цій особі.

6

ПАННА Нагадають про себе хронічні недуги, але це не надовго. У суперечці, що виникне нізвідки, зумійте постояти за себе. Той, кому ви свого часу допомогли, тепер прийде вам на поміч або хоча б розрадить. Нових справ розпочинати не варто.

7

ТЕРЕ3И Настав непоганий час для комерційних справ. Вам треба діяти активно і не звертати уваги на перешкоди. Позбудетесь стресу чи негативної енергетики, що тривалий час заважали дихати на повні груди. Вихідні – найкращий час для зустрічей з друзями, поїздок за кордон.

8

СКОРПІОН Приділіть більше уваги вирішенню домашніх та сімейних проблем, бо будь-яке зволікання може обернутися для вас програшем. Кінець тижня сприятливий для з’ясування справ у державних установах. Стережіться отруєнь.

9

СТРІЛЕЦЬ Цього тижня поталанить у фінансових справах, а також зможете вдало вирішити ділові і побутові проблеми. Сприятливий час для ведення ділових перемовин, комерційних поїздок, зустрічей. Ті, хто далеко від дому, зможуть знайти вигідну роботу або отримати позитивну відповідь на питання, що хвилює.

10

КО3ЕРІГ Цього тижня для вас бажаний спокій. Можуть датися взнаки помилки чи прорахунки, допущені раніше. Старайтеся не нав’язувати свої ідеї чи встановлювати свої правила гри, особливо в колективі. Обережно з технічними рідинами. Вихідні присвятіть духовному зростанню.

11

ВОДОЛІЙ Легко будуть вирішуватись проблеми на роботі, в сім’ї чи особистого плану. Вам додадуть впевненості чиїсь поради чи допомога. Від початку тижня ставтесь уважно до всього, бо вас можуть звинуватити у тому, в чому ви не винні. Зможете розв’язати досить важливу для вас життєву проблему.

12

РИБИ Не псуйте собі настрою через невдачі друзів, нехай вони розраховують на власні сили і прихильність долі, особливо, якщо це стосується фінансово-матеріальних проблем. Якщо ви працюєте у великому колективі, то можете розраховувати на успіх. Доброзичливо поставтесь до пропозиції, яку вам зроблять у вихідні.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *