Астропрогноз від Івана Круп”яка на тиждень від 15 до 22 вересня.

Астропрогноз від Івана Круп”яка на тиждень від 15 до 22 вересня.

Aries-wallpaper-1366x768 (1)

ОВЕН

Можете вирушати у службову поїздку, однак буде краще, коли поїдете не самі. Хороший час для навчання, зможете легко засвоїти той матеріал, який раніше вам давався з трудом. Ваші надії отримати кредит чи якусь іншу матеріальну допомогу можуть не виправдатися через бюрократичну тяганину. Не зловживайте алкоголем.

Taurus-wallpaper-1366x768

 

ТЕЛЕЦЬ

Вам найкраще зайнятися вирішенням фінансових проблем, однак не варто це робити у вівторок. Головне – зіткнувшись з труднощами, ще раз тверезо оцініть свої запити, а потім уже домагайтесь бажаного. Можете підписувати контракти, укладати угоди при наявності хороших консультантів та при взаємодії з партнерами.

Gemini-wallpaper-1366x768

 

БЛИЗНЮКИ

Використайте цей тиждень для пошуку партнерів по бізнесу, тим більше, що у вас буде можливість вибору. Це, до речі, обіцяє вам тривалу співпрацю. У зарубіжні і місцеві поїздки краще не вирушати, але якщо відмінити або відкласти їх неможливо, то наберіться терпіння.

Cancer-wallpaper-1366x768

 

РАК

Важливі рішення приймайте самостійно, чужі поради вам тільки зашкодять. Раджу вам цього тижня вести скромний спосіб життя, обмежте свої витрати, аби згодом не довелося жалкувати. У вихідні будьте терплячіші до близьких, особливо до дітей.

Lion-wallpaper-1366x768

ЛЕВ

Організуйте зустріч з друзями, заплануйте відпочинок у компанії з дітьми і коханими. Може виникнути конфлікт між вашими родичами або у подружжі, будьте готові погасити його ще в зародку. Застережіть свою половинку від важливої покупки у вівторок і самі цього не робіть.

Virgo-wallpaper-1366x768

ПАННА

Можете зайнятися придбанням нерухомості, але не раджу квапитись, бо найкращий на ваш погляд варіант може виявитися невдалим або не вартим того, що від вас вимагатимуть. Цього тижня будуть труднощі у спілкуванні і навчанні. Повсякденні обов’язки буде складно виконувати через плутанину в інформації.

Libra-wallpaper-1366x768

ТЕРЕЗИ

Збирайте необхідну інформацію з найрізноманітніших джерел, тоді будете знати куди і на що спрямувати свою активність. Можете використати цей час для повторення уже вивченого або почати вивчати щось нове. Поїздка наприкінці тижня виявиться корисною для вас.

 

Scorpio-wallpaper-1366x768

СКОРПІОН

Фінансові проблеми, що тривалий час непокоять вас, зможете вирішити саме цього тижня, але нікому не розказуйте про них і не надто розраховуйте на підтримку друзів. Цього тижня неприємності можуть вас чекати вдома. У вихідні знайдіть час побути наодинці і відновити сили.

Sagittarius-wallpaper-1366x768

СТРІЛЕЦЬ

Серед своїх друзів можете знайти партнерів по бізнесу. Не конфліктуйте з колегами по роботі чи навчанні і особливо з начальством. Можете опинитись в ізоляції через несправність засобів, зв’язку або транспортних засобів. У вихідні до вас можуть завітати гості.

Capricorn-wallpaper-1366x768

КОЗЕРІГ

Інформація,   отримана на початку тижня, може виявитися оманливою, так що не поспішайте вживати відповідних заходів. Ваші очікування на покращення матеріального становища не виправдаються, хіба що якийсь просвіток настане наприкінці тижня зможете щось цікаве придбати.

Aquarius-wallpaper-1366x768

ВОДОЛІЙ

Присвятіть більше часу дітям або коханим. Будьте стримані при контактах з колегами чи начальством, бо через свою імпульсивність можете надовго зіпсувати стосунки з ними. У вихідні при спілкуванні з домашніми уникайте гострих кутів.

Pisces-wallpaper-1366x768

РИБИ

Якщо ви маєте намір придбати нерухомість, то цей тиждень – найкращий час для цього, а якщо забракне грошей, то легко зможете їх дістати. При прийнятті важливих рішень прислухайтесь до інтуїції. У далеку поїздку краще вирушати у другій половині тижня. Будьте обережні за кермом.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *