Астропрогноз від Івана Круп”яка на перший осінній тиждень.

Астропрогноз від Івана Круп”яка на перший осінній тиждень.

1

ОВЕН

Бажано уважніше ставитись до своїх обов’язків на роботі, особливо на початку тижня. Непоганий час для розв’язання кар’єрних питань, а також купівлі та продажу. Це, звичайно, не означає, що все піде гладко, але вам вдасться подолати розбіжності. Наприкінці тижня не відмовляйтесь від компанії.

2

ТЕЛЕЦЬ

Час, коли можете втілювати в життя те, що запланували на початок осені. Старайтесь не висловлювати свої сумніви у чомусь, щоб не виникло конфлікту між вами і начальством. Поїздки обіцяють бути корисними, а покупки вдалими.

3

БЛИ3НЮКИ

Не бажано цього тижня щось кардинально змінювати. Не допускайте безпідставних ревнощів. що можуть спровокувати довготривалий конфлікт або навіть, розрив стосунків. Не ризикуйте і не витрачайте гроші на те, без чого можна обійтися.

4

РАК

Зірки будуть сприяти вашій активності. Зможете знайти вихід з будь-якої, навіть вкрай неприємної ситуації, але майте на увазі, що в п’ятницю вас чекає щось непередбачуване. Саме цього тижня можете знайти вірних людей або навіть прийняти важливе рішення. Осінь на порозі…

5

ЛЕВ

Початок вересня має бути сприятливим для різних фінансових справ і солідних покупок. Можете укладати угоди, оформляти цінні папери, допускається навіть розумний ризик. Пробіжку по ринках і магазинах найкраще влаштувати у вихідні. Хтось може сподіватися на поповнення сімейного бюджету.

6

ПАННА

Стосунки з людьми, які вас цікавлять, складатимуться краще у першій половині тижня. У вівторок уникайте ризикованих справ. Якщо ви батьки, зверніть увагу на дітей – вони можуть підкинути цікаву ідею. Якщо у вас сімейне свято, то проведіть, його незвично.

7

ТЕРЕ3И

Будьте уважні до власних речей під час відпочинку або в дорозі, не залишайте без нагляду авто або коштовності в громадських місцях. У стосунках з оточуючими у середині тижня можуть виникнути проблеми, навіть з тими, хто вас любить і довіряє. Уникайте нав’язливих ідей.

8

СКОРПІОН

Будьте обережні у дорозі, а також при вирішенні сімейних проблем, особливо при купівлі чи продажі нерухомого майна. Візьміть до уваги, що незручності цього плану чекають вас у середині тижня. Поїздки, романтичні зустрічі, ділові візити плануйте на першу половину тижня. У вихідні відкладіть усі справи і знайдіть час для відпочинку.

9

СТРІЛЕЦЬ

У першій половині тижня старайтеся привернути увагу до своїх творчих здібностей. Пошуки грошей обіцяють бути вдалими, а домашні проблеми вирішаться без особливих зусиль. Важливі справи плануйте на вівторок. У вихідні запросіть когось до себе в гості.

10

КО3ЕРІГ

Розпочинайте нові справи, проявляйте ініціативу, а якщо задумали щось дуже цікаве, підходьте до цього з творчим завзяттям. Старайтесь уникати контактів з незнайомцями та авантюристами, які можуть запропонувати щось дуже привабливе, але облудливе. А загалом це тиждень інтенсивної праці, що окупиться сторицею.

11

ВОДОЛІЙ

Бажано уникати одноманітної праці або такої, що вимагає зосередженості. У жодному разі не проявляйте агресії, якщо обставини навіть спонукатимуть вас до цього. Не відкривайте душу особі, з якою познайомитесь випадково. Будьте обережні при роботі на висоті або з важкими предметами.

12

РИБИ

Настав час, коли можете завершити раніше розпочаті проекти. До вихідних уникайте компаній, а також доручень підозрілого характеру. Середина тижня – чудовий час для започаткування чогось нового або незвичного для вас. Поїздки, заплановані на вихідні, будуть корисними і вигідними.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *