Астрологічний прогноз від Івана Круп”яка на тиждень від 22 до 28 вересня

Астрологічний прогноз від Івана Круп”яка на тиждень від 22 до 28 вересня

Aries-wallpaper-1366x768

ОВЕН

Цього тижня можете сподіватись на цікаві пропозиції, комусь пощастить щось виграти. У середині тижня більше уваги приділіть роботі, ретельно виконуйте всі доручення. Можливі зрушення в кар’єрі або бізнесі. Ближче до вихідних зустрічайтесь з партнерами, укладайте угоди, вирішуйте приватні справи.

Taurus-wallpaper-1366x768

ТЕЛЕЦЬ

Уникайте будь-яких з’ясувань стосунків, особливо у сім’ї. Понеділок може видатися складним, доведеться розв’язувати побутові питання. Будьте обережні у стосунках з партнерами, вас можуть звинувачувати у обмані. Справи, які гальмувалися, почнуть залагоджуватись у другій половині тижня.

Gemini-wallpaper-1366x768

БЛИ3НЮКИ

Під час подорожі чи на роботі ще з початку тижня можуть виникнути проблеми, загостряться стосунки з близькими, так що доведеться застосувати дипломатичний хист. Друга половина тижня принесе цілковиті зміни. Ближче до вихідних вам пощастить у коханні. Розслабтесь і займіться тим, що вам подобається.

Cancer-wallpaper-1366x768

РАК

Бережіть свої заощадження, нічого не купуйте, особливо у вівторок. Фізично не перевантажуйтесь у першій половині тижня. У другій половині вирішуйте проблеми, пов’язані із домом і побутом взагалі, а також беріться за те, що з певних причин було відкладене.

Lion-wallpaper-1366x768

ЛЕВ

Тиждень може принести переміни в особистому житті і побуті. З початку тижня вас мучитиме якась тривога і невпевненість, а підозри можуть спровокувати конфліктну ситуацію. Уникайте необдуманих витрат. Друга половина тижня обіцяє бути успішнішою у всіх відношеннях.

Virgo-wallpaper-1366x768

ПАННА

У першій половині тижня необхідно буде завершувати розпочаті роботи, цей період також вимагатиме граничної обачності. Постарайтесь уникати неофіційних контактів у вівторок, бо це може мати негативні наслідки. Нові справи можна планувати на другу половину тижня. Обережно при роботі з механізмами у вівторок.

Libra-wallpaper-1366x768

ТЕРЕ3И

Зірки застерігають: можливі ускладнення в особистому житті, особливо у першій половині тижня. Навіть у колі перевірених друзів можуть виникнути розбіжності, загостряться фінансові негаразди. Сприятливі переміни відбудуться у другій половині тижня. Місяць зростатиме, а з ним підуть на покращення і ваші справи.

Scorpio-wallpaper-1366x768

СКОРПІОН

Проблеми у стосунках з оточуючими можуть виникнути уже з понеділка. Найкраще буде тримати язика за зубами і лояльно ставитись до начальства. Нікого не критикуйте, якщо не впевнені у своїй правоті. Наразі не вкладайте гроші і не купуйте щось важливе.

Sagittarius-wallpaper-1366x768

СТРІЛЕЦЬ

Поїздки з початку тижня можуть завершитися безрезультатно. На роботі теж не все буде так, як би цього хотілося. Друга половина тижня обіцяє бути сприятливою для реалізації планів. Можете щось придбати. У вихідні зустріньтесь з друзями.

Capricorn-wallpaper-1366x768

K03EPIГ

Відмовтесь від ризикованих затій і з’ясувань стосунків у першій половині тижня. У цей час зорі також радять не вирішувати фінансові проблеми. Для прийняття важливих рішень найбільш сприятливі середа і четвер. У другій половині тижня отримаєте приємну звістку або пропозицію.

Aquarius-wallpaper-1366x768

ВОДОЛІЙ

Особливо несприятливі перші два дні тижня: можливе розірвання угод, фінансові втрати, не все гаразд складатиметься і вдома. Друга половина тижня просто чудова для залагодження справ, навчання, подорожей або зміцнення стосунків з людьми, які вас цікавлять.

Pisces-wallpaper-1366x768

РИБИ

Подбайте про своє здоров’я. З початку тижня краще уникати складних робіт і зловживань у всьому. На роботі можуть ускладнитись стосунки з колегами, удома теж відчуватимете дискомфорт. У середині тижня загостряться стосунки з начальством. А ось під кінець тижня все стане на свої місця.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *